UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem mlody choc juz po studiach i jakos wiem, ze Elblążka to dawna nazwa rzeki Elbląg. Co za pokolenie teraz rosnie. Same drechy, analfabeci, bez zadnych zasad, wartosci. Nie boja sie niczego. Trudno sie dzwic, ze takie kmioty z glupoty albo rozwalaja przystanki w swoim miescie (!!!!) albo swoim golfem rozbijaja sie po ulicach! Co za cholota wyrosla.

lokalny_patriota

Anuluj