UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobry z polaka to ja nie jestem! ale czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego w tekscie jest slowo "elblązka"
cino
dobry z polaka to ja nie jestem! ale czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego w tekscie jest slowo "elblązka"
cino