UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Anonimie. Mamy tu oceniać czy zdjęcie jest ładne czy nie. "Pocztówki" (dla Twojej wiadomości ta kategoria nazywa się pejzaż) Waldica i Mariana są super i w moim odczuciu lepsze niż "pocztówka" Iwony27. W związku z tym gratuluję Waldicowi i Marianowi. Mam nadzieję, że Iwona27, ja i kilka innych osób dobijemy kiedyś do ich poziomu.

Rafi

Anuluj