UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to bylo ze na wsi sklepy byly lepiej zaopatrzone niz w Elblagu Pamietam do dzis jak z mama jezdzilem nieistniejacym juz autobusem nr. 24 do wsi Markusy na zakupy w sklepie GS.

Zabka

Anuluj