UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to bylo ze na wsi sklepy byly lepiej zaopatrzone niz w Elblagu Pamietam do dzis jak z mama jezdzilem nieistniejacym juz autobusem nr. 24 do wsi Markusy na zakupy w sklepie GS.
Zabka
Tak to bylo ze na wsi sklepy byly lepiej zaopatrzone niz w Elblagu Pamietam do dzis jak z mama jezdzilem nieistniejacym juz autobusem nr. 24 do wsi Markusy na zakupy w sklepie GS.
Zabka