UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie na darmo poświeciłam wolny czas na 3manie kciuków, kiedy nasi chłopacy męczyli się grając w mistrzostwach żeby coś do Elbląga przywieść bo się opłacało… bardzo się cieszymy że jest to srebro :D i wszystkim grającym po prostu GRATULUJEMY !! pozdrowienia dla trenera i wszystkich chłopców z MKS TRUSO  jesteście najlepsi :*

paulina ;]

Anuluj