UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie na darmo poświeciłam wolny czas na 3manie kciuków, kiedy nasi chłopacy męczyli się grając w mistrzostwach żeby coś do Elbląga przywieść bo się opłacało… bardzo się cieszymy że jest to srebro :D i wszystkim grającym po prostu GRATULUJEMY !! pozdrowienia dla trenera i wszystkich chłopców z MKS TRUSO jesteście najlepsi :*
paulina ;]