UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie zloty Puchar ? Teraz kiedy mamy dwie druzny (zenska i meska w I lidze ) to jest marnowanie pieniedzy na zabawe z dziecmi. Mozna wesprzec troche z ich kosztow seniorow !!

Zyta

Anuluj