UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie zloty Puchar ? Teraz kiedy mamy dwie druzny (zenska i meska w I lidze ) to jest marnowanie pieniedzy na zabawe z dziecmi. Mozna wesprzec troche z ich kosztow seniorow !!
Zyta
Czemu nie zloty Puchar ? Teraz kiedy mamy dwie druzny (zenska i meska w I lidze ) to jest marnowanie pieniedzy na zabawe z dziecmi. Mozna wesprzec troche z ich kosztow seniorow !!
Zyta