UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejna pocztowka z katedra, nudzi mnie to juz. Fajne zdjecie ale ile mozna. Oryginalnosci troche. Pozdro

Pussiman

Anuluj