UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna pocztowka z katedra, nudzi mnie to juz. Fajne zdjecie ale ile mozna. Oryginalnosci troche. Pozdro
Pussiman
Kolejna pocztowka z katedra, nudzi mnie to juz. Fajne zdjecie ale ile mozna. Oryginalnosci troche. Pozdro
Pussiman