UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Promocja przypominająca telewizyjną reklamę szamponu-cud. Ktoś, kogo taka reklama skusiłaby do odwiedzenia Elbląga miałby prawo poczuć się srodze zawiedziony, bo ile można chodzić wokół katedry. A dlaczego nie katedra? Bo to temat, który już bokiem wychodzi. Fajnie by było oceniać również pomysł na temat zdjęcia. Rozumiem wątpliwości.

ex-pert

Anuluj