UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A można prosić o rozwinięcie tego stwierdzenie "Mega atmosfera". Na czym to polegało w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Może raczej "gorąca atmosfera" ?
A można prosić o rozwinięcie tego stwierdzenie "Mega atmosfera". Na czym to polegało w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Może raczej "gorąca atmosfera" ?