Szkoda, że podpalona wieża nad Drużnem nie została naprawiona. Była chętnie odwiedzaną atrakcją..Ice-T
Szkoda, że podpalona wieża nad Drużnem nie została naprawiona. Była chętnie odwiedzaną atrakcją..