UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak się zastanawiam i liczę na merytoryczną odpowiedź, dlaczego powstaje ulica dojazdowa do przeprawy przez rzekę Elbląg pół metra obok kamienicy która w wyniku ruchu pojazdów tąpnie a nie zrobiono jej z drugiej strony kamieniczek jak na zdjęciu B. Tam dojazd miałby funkcje dojazdową stałą bo w planach zabudowa parku ?