UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I oczywiście ślemy pozdrowienie z Pułtuska i zapraszamy mieszkańców Elbląga do odwiedzin naszego pięknego miasta! Do zobaczenia!

PółpuszczakPułtuszczak

Anuluj