UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I oczywiście ślemy pozdrowienie z Pułtuska i zapraszamy mieszkańców Elbląga do odwiedzin naszego pięknego miasta! Do zobaczenia!
PółpuszczakPułtuszczak
I oczywiście ślemy pozdrowienie z Pułtuska i zapraszamy mieszkańców Elbląga do odwiedzin naszego pięknego miasta! Do zobaczenia!
PółpuszczakPułtuszczak