UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj ja wystąpię na scenie a później jadę do W-wy po 1,6mln. Chyba że zorganizują mi etat w wojewódzkim w Elblągu

Jacek Murański

Anuluj