UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj ja wystąpię na scenie a później jadę do W-wy po 1,6mln. Chyba że zorganizują mi etat w wojewódzkim w Elblągu
Jacek Murański
Dzisiaj ja wystąpię na scenie a później jadę do W-wy po 1,6mln. Chyba że zorganizują mi etat w wojewódzkim w Elblągu
Jacek Murański