UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kinomann - Prawie zabiła człowieka i nie zabrali jej prawo jazdy, gdyby to był facet to prawo jazdy by zabrali i jesCze na dołek
Dramat
@kinomann - Prawie zabiła człowieka i nie zabrali jej prawo jazdy, gdyby to był facet to prawo jazdy by zabrali i jesCze na dołek
Dramat