UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kinomann - Prawie zabiła człowieka i nie zabrali jej prawo jazdy, gdyby to był facet to prawo jazdy by zabrali i jesCze na dołek

Dramat

Anuluj