UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i bardzo dobrze tu chodzi o zdrowie i życie innych ludzi! a i tak w takie upały popiją to będzie co chwile ktoś z gleby podnoszony!!!!!


Anuluj