UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest naprawdę sensowny argument aby zostać i studiować w Elblągu. Brawo ANS! Jeszcze spróbujcie z zaocznymi trybami. Stare konie też chcą się uczyć!
To jest naprawdę sensowny argument aby zostać i studiować w Elblągu. Brawo ANS! Jeszcze spróbujcie z zaocznymi trybami. Stare konie też chcą się uczyć!