UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest naprawdę sensowny argument aby zostać i studiować w Elblągu. Brawo ANS! Jeszcze spróbujcie z zaocznymi trybami. Stare konie też chcą się uczyć!


Anuluj