UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kłaniam się Drodzy Czytelnicy w ten piękny, czerwcowy wieczór! W gabinetach przy Agrykola aż dymi od makroekonomicznych szachów. Zbliża się pierwszy historyczny trening, na którym stawi się nasza armia wojowników. W komentarzach już krzyczą, że to tylko “pozory”, bo lada dzień większości kończą się kontrakty. Ale czyż to nie jest majstersztyk elbląskiego suspensu? Pan Prezes i tajemniczy sztab trzymają ligę w niepewności - nikt nie wie, kto przedłuży umowę, a kto spakuje walizki. To jest słynne elbląskie budowanie napięcia! Co więcej, pożegnaliśmy kolejnych gladiatorów. Utrata kręgosłupa zespołu? Skądże znowu! To epickie przewietrzenie szatni. W ich miejsce ściągamy młode wilki i objawienia znane dotąd tylko koneserom lokalnych boisk. Za chwilę podpisane zostaną nowe umowy, a w poczekalni już przebierają nogami kandydaci z niższych i wyższych lig. Trwa wielki futbolowy casting. Machina ruszyła i nie bierze jeńców. Już 4 lipca nasza nowa, wielka armia wyruszy na sparing z Lechią, by udowodnić całej Polsce, że ten projekt to nie zabawa na chwilę. Ufajmy procesowi i tajemniczemu sztabowi, przed nami sezon prawdziwych gladiatorów! Wspaniałego wieczoru Wam życzę!

Acme Crew

Anuluj