UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beka - Zgłoś sprawę do Prokuratury. Po to są staże żeby dyrektorzy oceniali stażystów i wybierali osoby do zatrudnienia w ich instytucjach. Jaki sens miałby staż gdyby nie poprawiał stażyście szans na zatrudnienie > ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj