UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Beka - Zgłoś sprawę do Prokuratury. Po to są staże żeby dyrektorzy oceniali stażystów i wybierali osoby do zatrudnienia w ich instytucjach. Jaki sens miałby staż gdyby nie poprawiał stażyście szans na zatrudnienie > ?
MariuszLewandowski-Fc