UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po weekendowych lotach nad miastem jakiejś pierdziawki, więcej mieszkańców jest pewnie za zaoraniem tego miejsca, niż rozbudową. Tak trzymać!


Anuluj