UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Są ludzie zainteresowani podróżami, inwestycjami oraz prowadzeniem biznesu w regionie elbląskim" - ile to procent społeczeństwa, które dysponuje licencją na latanie w GA oraz posiada prywatny samolot z tej klasy? 1 procent chociaż będzie, czy liczymy raczej w promilach? Czyli utwardzimy pas i ilu da to zainteresowanych w skali roku? Pytam z ciekawości, bo pada sporo argumentów, ale to są argumenty dobre dla klasy wyższej (no bo kto przeciętny ma samolot). Z drugiej strony, jeśli mówimy o promilu, to z pewnością w weekendy spora ilość polaków potrafi mieć tymczasowo "helikopter".

promilowy_helikopter

Anuluj