UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem frustracje tubylców nt. betonozy... ale wielu ludzi przyjeżdżających po raz pierwszy do EB jest zaskoczona jak to miasto jest zielone, także chyba nie jest tak źle, a od tych kilku dekad ktoś tam z Zieleni Miejskiej robi chyba całkiem niezłą robotę. Na P3jsie widziałem już sporo skandalicznych fotek, gdzie "włodarze" przebudowali ludziom główne place w małych miastach - z zielonych na totalną betonozę właśnie, ku ekstremalnej frustracji mieszkańców, gdy zobaczyli efek końcowy. PS. a co do gospodarki wodą - tradycyjnie polecam mega kanał na tjubie - WOLNE RZEKI. Wielki szacun dla tych ludzi przekazujących wiedzę, która może powstrzymać hydro-katastrofę tego kraju.

WolneMedia.pl

Anuluj