UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I znowu obiecanki, że coś tam kiedyś w przyszłości ma powstać... A tu będziemy robić tak, a tam jest plan żeby zrobić tak... A gdzie indziej, dopiero mamy pytać itd. itp. W samouwielbienie wpadli!
I znowu obiecanki, że coś tam kiedyś w przyszłości ma powstać... A tu będziemy robić tak, a tam jest plan żeby zrobić tak... A gdzie indziej, dopiero mamy pytać itd. itp. W samouwielbienie wpadli!