UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I znowu obiecanki, że coś tam kiedyś w przyszłości ma powstać... A tu będziemy robić tak, a tam jest plan żeby zrobić tak... A gdzie indziej, dopiero mamy pytać itd. itp. W samouwielbienie wpadli!


Anuluj