UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw betonoza a potem, że niby chcą urządzać tereny zielone, co za hipokryzja.. w centrum miasta jest taki skwar, że masakra, widać, że "miasto" nie ma pomysłu jak to wszystko ogarnąć, działa chaotycznie, tu beton tu drzewko, znowu beton, za gorąco to kurtynę wodną, zero pomysłu i wizji..