UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy gdzie byście tylko mogli to byście posprzedawali działki deweloperom i wpakowali tam bloki... Zero zieleni i ciągłe korki na drogach.
Wy gdzie byście tylko mogli to byście posprzedawali działki deweloperom i wpakowali tam bloki... Zero zieleni i ciągłe korki na drogach.