UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Urzędnicy już niczym nie chcą zarządzać. wiat zaczyna i kończy si przy biurku, a na konto i tak przyjdzie, zatem PO co.... ?

Przyjezdny

Anuluj