UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"chodzi m. in. brak kolejnych zmian w komunikacji miejskiej, by była bardziej przyjazna mieszkańcom. " Tak, miała być zmiana w miesiącu maju br. - jeśli dobrze pamiętam, lecz niestety.


Anuluj