UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"chodzi m. in. brak kolejnych zmian w komunikacji miejskiej, by była bardziej przyjazna mieszkańcom. " Tak, miała być zmiana w miesiącu maju br. - jeśli dobrze pamiętam, lecz niestety.
"chodzi m. in. brak kolejnych zmian w komunikacji miejskiej, by była bardziej przyjazna mieszkańcom. " Tak, miała być zmiana w miesiącu maju br. - jeśli dobrze pamiętam, lecz niestety.