UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odkąd pamiętam w nowakowie zawsze był obrotowy więc o co chodzi ? problemy już nie z pogłębieniem ?
Teressa
Odkąd pamiętam w nowakowie zawsze był obrotowy więc o co chodzi ? problemy już nie z pogłębieniem ?
Teressa