UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po raz kolejny czytamy o moście w Nowakowie, ale znamy tylko stanowisko powiatu. Droga Redakcji, poznamy wreszcie stanowisko Urzędu Morskiego w tej sprawie czy ciągle będziemy czytać żale pana starosty? Jak to jest z tym mostem, psuje się dalej czy to tylko problemy wieku dziecięcego + nieumiejętne użytkowanie?

JesusAlvaro

Anuluj