UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzygać się chce! Zabieracie się do tematu portu i żeglugi jak kot do jeża! Nikt tego tak na prawdę nie chce. Nie macie ambicji ani wyobraźni aby wybić się z roli podwykonawcy niemieckiego i składacza palet na samodzielne państwo z perspektywami.