UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dalej rozgrywają "gierki polityczne" kosztem zwykłych ludzi. To PO zlikwidowało prom na Nogacie i zadowoleni a dużo ludzi z niego korzystało.
Dalej rozgrywają "gierki polityczne" kosztem zwykłych ludzi. To PO zlikwidowało prom na Nogacie i zadowoleni a dużo ludzi z niego korzystało.