UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dalej rozgrywają "gierki polityczne" kosztem zwykłych ludzi. To PO zlikwidowało prom na Nogacie i zadowoleni a dużo ludzi z niego korzystało.


Anuluj