UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ty chyba śpisz od momentu akcesji. Nie dostrzegając faktu, że eu to taka instytucja, w której aby postawić tablicę "Ten projekt powstał przy udziale... itd. dzięki dotacji w wysokości.. itd. ", oddasz znacznie więcej, niż to co napisane na tablicy!!! Że o "przepalaniu", czytaj marnotrawstwu środków (za które też ktoś musi zapłacić) na różnego rodzaju chore ideologie, wymysły, projekty oraz fizycznie powstałe, nie używane, obiekty budowlane, nie wspomnę.


Anuluj