UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie GRATULACJE dla Antoniny Sawickiej i nie mniejsze dla Pani dr Adrianny Adamek-Świechowskiej. Brawa dla I LO w Elblągu.

Wiktor Mazurkiewicz

Anuluj