UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wielkie GRATULACJE dla Antoniny Sawickiej i nie mniejsze dla Pani dr Adrianny Adamek-Świechowskiej. Brawa dla I LO w Elblągu.
Wiktor Mazurkiewicz
Wielkie GRATULACJE dla Antoniny Sawickiej i nie mniejsze dla Pani dr Adrianny Adamek-Świechowskiej. Brawa dla I LO w Elblągu.
Wiktor Mazurkiewicz