UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to chyba spałeś snem zimowym od akcesji do UE. Bylibyśmy w lesie z budową dróg ekspresowych i autostrad. A to tylko wycinek programów unijnych.
No to chyba spałeś snem zimowym od akcesji do UE. Bylibyśmy w lesie z budową dróg ekspresowych i autostrad. A to tylko wycinek programów unijnych.