UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to chyba spałeś snem zimowym od akcesji do UE. Bylibyśmy w lesie z budową dróg ekspresowych i autostrad. A to tylko wycinek programów unijnych.


Anuluj