UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidować tam tramwaj, jak to miało być kiedyś i będzie po problemie. Utrzymywanie tylu tak zagmatwanych linii w tym mieście to jakaś schiza. A ile przez to więcej kosztują wszelkie inwestycje uliczne, bo trzeba uwzględnić wszechobecne tramwaje. Dwie szybkobieżne linie w zupełności by wystarczyły. Przez to mamy miasto jakie mamy, korki, wąsko, ciasno i zero pozytywnego wrażenia dla przyjezdnych wjeżdżjących do miasta, obojętnie z której strony.

xero

Anuluj