UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kEdyś jakieś życie tętniło w tym mieście, wspomniana 1 go maja, fontanna, namiot koło fontanny wieczorami pełno ludzi, teraz ?? wszędzie tylko cud miód malina, ą ę tylko ludzi brak.

okoniowaty

Anuluj