UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kEdyś jakieś życie tętniło w tym mieście, wspomniana 1 go maja, fontanna, namiot koło fontanny wieczorami pełno ludzi, teraz ?? wszędzie tylko cud miód malina, ą ę tylko ludzi brak.
okoniowaty
kEdyś jakieś życie tętniło w tym mieście, wspomniana 1 go maja, fontanna, namiot koło fontanny wieczorami pełno ludzi, teraz ?? wszędzie tylko cud miód malina, ą ę tylko ludzi brak.
okoniowaty