UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rafał Traka pewnie jest z PiS bo zadaje pytanie pod publikę jakby nie było dostępu do firmy ! Nie zauważyłem by któraś inwestycja szła pełną parą, to samo jest z nadbrzeżem ! Była cicha nadzieją że latem będzie deptak a tymczasem widzimy czekanie na jesień, ulewy które zablokują dalsze terminy i tak do lata ale następnego. Nie wypada mi jako staremu budowlańców i narzekać na innych w podobnym fachu ale krew zalewa kiedy marnują się dni i tygodnie pięknej pogody ! Kiedy widzę najpierw wykop na cztery metry pod osiedle na warszawskiej, potem zasypanie i czekanie bez końca to pozytywnie nie ma szans patrzeć na przyszłość ! Dzieje się sporo i trzeba przyznać pod wodzą obecnego prezydenta Elbląga ale te plany i zarysy przyszłych budowli jak hotel przy moście to to trochę na wyrost bo aż strach myśleć jak ta Warszawska będzie zablokowana. Tak czy inaczej pisze to okiem budowlańca a nie klakiera partyjnego by zaistnieć bez sensu....


Anuluj