UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Most powinien być zrobiony jako 4 pasmowy z chodnikami i drogą rowerową a podejrzewam że zostanie tylko odświezony bo tu nikt perspektywicznie nie myśli


Anuluj