UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budować! Później się dziwią, marudzą, narzekają że to miasto emerytów i rencistów skoro tak zniechęcają inwestorów którzy chcą tu inwestować! Ulica Wschodnia jest tego przykładem gdzie garstka ludzi blokuje rozwój miasta i jego prestiż. Tu nigdy nie będzie dobrze z takim tempem rozwojowym... Tylko miasta żal i mieszkańców gdzie garstka blokuje większości wszystko.


Anuluj