UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wojtek456 - Bo byłeś cienki bolek i to przez b... Zawsze najwięcej bredni wypisują ci, którzy odpadli bo byli słabi. Szkoła była i jest super. Mnie wywalili ale dobrze się stało bo zmądrzałem w. Przeciwieństwie do bolków.. Zresztą... bolek.... I wszystko jasne.