UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dużym odciążeniem byłoby otworzenie przejazdu z S7 przez Nową Holandię w kierunku Zatorza.
Ploterek
Bardzo dużym odciążeniem byłoby otworzenie przejazdu z S7 przez Nową Holandię w kierunku Zatorza.
Ploterek