UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czerwonego paska nie miąłem - śp. Zysk wystawił mi z wszystkich przedmiotów 3 mimo że z praktyk wracałem z 5.O wykresie żelazo = węgiel nie wspomnę. Ale nauczył mnie techniki o to nienajgorzej

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj