UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@J124 - To nie ten poziom - co prawda śp. Profesor Czystaw używał uspokajacza numer 1 i 2 w formie wskaźnika ale to nie można nazwać "Biciem" / jestem ciekaw jaki nauczyciel chciałby pobić 2 metrowego ucznia a w moje klasie mieliśmy takich dwóch / a wymiarem kary - symbolicznym i umownym ale w wymiarze fizycznym. I masz racje - dziś rodzice są nadopiekuńczy i nauczyciele podani są presji z ich strony. System klasowo - szkolny się kończy i pora szukać innego rozwiązania na edukacje. śp. Sadocha nie przebierał w epitetach ale matura z matematyki poszła jak z płatka - to też zasługa jego jako nauczyciela ale i wychowawcy. To były inne czasy i pewne rzeczy widać dopiero po latach
MariuszLewandowski-Fc