UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bicie linijką " po łapach", to w tamtych czasach było na porządku dziennym. Nie wiem, czy akurat w w szkołach średnich, ale w szkołach podstawowych na pewno tak. Dzisiaj by juz stracili pracę takim zachowaniem.
J124