UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bicie linijką " po łapach", to w tamtych czasach było na porządku dziennym. Nie wiem, czy akurat w w szkołach średnich, ale w szkołach podstawowych na pewno tak. Dzisiaj by juz stracili pracę takim zachowaniem.

J124

Anuluj