UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dla mnie ma to też aspekt relaksacyjny. Lubię nawet pogrzebać w tych, co tam nie każdy się odważy łapę wsadzić. Ale jak radocha jak! Tam znajdziesz coś miłego w dotyku, fajnego i masz efekt „wow” - taki sam!!!" Hmmm... Mówimy cały czas o ubraniach, tak!???🤭

Gmerajmy

Anuluj