UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Dla mnie ma to też aspekt relaksacyjny. Lubię nawet pogrzebać w tych, co tam nie każdy się odważy łapę wsadzić. Ale jak radocha jak! Tam znajdziesz coś miłego w dotyku, fajnego i masz efekt „wow” - taki sam!!!" Hmmm... Mówimy cały czas o ubraniach, tak!???🤭
Gmerajmy