UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@098 - Bzdury opowiadasz, jestem właśnie w branżówce i wcale nie czuję się gorszy ani gorzej traktowany. Wręcz przeciwnie mamy super nauczycielki ( jestem na logistyku), które robią bardzo dużo, żeby nas przygotować do egzaminu