UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@098 - Bzdury opowiadasz, jestem właśnie w branżówce i wcale nie czuję się gorszy ani gorzej traktowany. Wręcz przeciwnie mamy super nauczycielki ( jestem na logistyku), które robią bardzo dużo, żeby nas przygotować do egzaminu


Anuluj