UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja pracuje 40 lat na budowie i też za granicą. i nigdy nie słyszałem i nie widziałem aby na budowie kierownictwo pozwalało pic alkohol. nie ściemniaj ciemnogrodzie.
dddutff
ja pracuje 40 lat na budowie i też za granicą. i nigdy nie słyszałem i nie widziałem aby na budowie kierownictwo pozwalało pic alkohol. nie ściemniaj ciemnogrodzie.
dddutff