UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja pracuje 40 lat na budowie i też za granicą. i nigdy nie słyszałem i nie widziałem aby na budowie kierownictwo pozwalało pic alkohol. nie ściemniaj ciemnogrodzie.

dddutff

Anuluj