UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@S6-C4 - Dzisiaj jest jeszcze gorzej nauczyciele nie potrafia przekazac swojej wiedzy, tylko korzystaja z komputera, z ksiazek ktorych nie tlumacza (chyba nie potrafia), szczególnie w branzowce. Malo tego dzieciaki z branzowki są gorsze od tych z technikum opinia wypowiedziana przez jednego z nauczycieli.

098

Anuluj