UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
POrtelowskie baśnie z mchu i paproci dla czerwonego suwerena. Zejdźmy na ziemię Elbląg miał szansę na rozwój jaką była budowa Portu Państwowego. Napiszcie proszę kto celowo blokował jego budowę w naszym mieście? Podpowiem tylko że ci dywersanci pochodzili z KO PSL Lewica. Efekt tych działań jest taki że firmy które czekały na ten port właśnie uciekają z Elbląga. Czyli zamiast tysiąca nowych nowych miejsc pracy właśnie tracimy kolejne tysiące. Oto polityka KO. Pytam co takiego dobrego zrobiło KO dla miasta i naszego regionu?
Jawamwojtaniewybierałem