UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Sfobodnyy Grzegorz - Wernisaże FotkiMiesiąca te sprzed 10 lat, chociażby, były wydarzeniem naprawdę o artystycznym charakterze, a prezentowane prace były genialne pod względem wykonania, pomysłowości i prawdziwego dobrego warsztatu. Byłem w tym roku na ostatnim Wernisażu, po wielu latach nieobecności i niestety bardzo cienko to wypadło. Spadek formy pod każdym względem. Oczywiście organizacja i oprawa wydarzenia bez zarzutu. Opakowanie bardzo ładne tylko wnętrze nudne i bez wyrazu, wiele prace zupełnie, po prostu słabych i przeciętnych. Tak kończy się promowanie miernoty, niestety