UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Leica - Ta dyskusja toczy się od długiego czasu. Oby Organizator Fotki Miesiąca wziął sobie do serca takie - jak Twój - komentarze, i zmienił zasady oceny zdjęć. Bo z fajnego, swego czasu konkursu, niewiele dziś zostało. I nawet coroczny wernisaż Fotki Miesiąca tego nie ratuje.

Sfobodnyy Grzegorz

Anuluj